Ledergruppen

trond dahl hansen

Trond Dahl Hansen

Adm. Direktør/CEO

Tlf. 971 21 878

trond.dahl.hansen@mediq.com

trond lamøy

Trond Lamøy

Finance Director

Tlf. 907 87 978

trond.lamoy@mediq.com

Minela Gujic

Minela Gujic

HR & Project Manager

Tlf. 942 68 697

minela.gujic@mediq.com


stein andresen

Stein Andresen

Salgsdirektør Hospital Sol. - Puls

janke eriksen

Janke Eriksen

Salgsdirektør Hospital Sol. - Mediq

Tlf. 905 21 160

janke.eriksen@mediq.com

rune strømnes

Rune Strømnes

Salgsdirektør Homecare NAV & Kommuner - Puls

Tlf. 995 22 645

rune.stromnes@puls-norge.no

frank ure

Frank Ure

Salgssjef Legekontor - Mediq

Tlf. 474 69 712

frank.ure@mediq.com

kim olsen

Kim Olsen

Salgssjef Industry & Retail - Mediq

Tlf. 962 21 212

kim.olsen@mediq.com

merethe sanna

Merethe Sanna

Kundeservicesjef - Mediq

Tlf. 482 09 191

merethe.sanna@mediq.com

merete jangas

Merete Jangås

Kundeservicesjef - Puls

Tlf. 901 12 482

merete.jangas@puls-norge.no

X

Mediqnorge.no bruker informasjonskapsler

Informasjonskapsler hjelper oss å forbedre din opplevelse. Ved å fortsette å bruke våre nettsider, aksepterer du bruken av informasjonskapsler. Les mer om vår bruk av informasjonskapsler.


Det er ok